Gizlilik Gizlilik Politikamız Politikası

yeninesilhizliokuma.com aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması çok önemlidir. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında ve bunların kullanım şekli konusunda bilgi sahibi Gizlilik Politikamız olmanız için Gizlilik Politikası’nı okumanızı tavsiye ederiz.

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Bu sitenin Gizlilik Politikası, yeninesilhizliokuma.com kullanıcısı olmak amacıyla sizler tarafından bırakılan bilgiler için geçerlidir. Bu bilgiler, hizlioku.web.tr Gizlilik Politikamız kullanıcısının izni olmadan hiç bir şekilde ticari ve kişisel amaç için kullanılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, hizlioku.web.tr tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

yeninesilhizliokuma.com Müşterisi Gizlilik Politikamız Olarak, Sahip Olduğunuz Gizlilik Haklarınız Kişisel olarak ifade edilebilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve yeninesilhizliokuma.com kullanıcısı olmanız adına, sahip olduğunuz gizlilik hakları şunlardır:

  • E-posta adresiniz hiçbir şekilde Gizlilik Politikamız başka kuruluşlara ticari ve kişisel amaç için verilmeyecektir.
  • Girdiğiniz kullanıcı bilgileri, kişisel ve diğer bilgiler, sizin onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmayacaktır.
  • Kullanıcı Formu’na girdiğiniz tüm bilgileri yalnızca Gizlilik Politikamız siz ve yetkilendirdiğiniz kişi veya kurumlarca görülebilir ve bu bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişiler/kurumlar değiştirebilir.

Bir başka kullanıcının ya da kişinin sizinle ilgili bilgileri görmesi Gizlilik Politikamız ve bunları değiştirmemesi için yeninesilhizliokuma.com elinden geleni yapmaktadır. Sadece site yöneticileri size ulaşmak adına bilgilerinize ulaşır veya talebiniz üzerine veya teknik bir hatadan dolayı bilgilerinizde Gizlilik Politikamız değişik yapar.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

yeninesilhizliokuma.com ile paylaştığınız bilgileri koruma konusunda profesyonel bir bakış açısı getirilmiştir.

yeninesilhizliokuma.com, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, Gizlilik Politikamız bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almıştır.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, yeninesilhizliokuma.com müşterisi olarak bireysellik haklarınızı koruma altına almaktadır.

Üyelik SözleşmesiGizlilik Politikamız